Hizmet

Blaze Display, sözleşmeleri ve vaatleri yerine getiren mükemmel servis üssüne inanmaktadır! Buna ek olarak, Blaze Display, aramızdaki en iyi ve etkili hizmetin iyi bilinen ve iyi bir iletişim olduğuna güveniyor. Bu nedenle, aşağıdaki bilgiler bize daha fazla bilgi bulmanız için yardımcı olabilir.

Not: Herhangi bir teknik problem, lütfen LCD Bilgi'ye girmek için buraya tıklayın ya da buraya tıklayın   Teknik Destek Departmanımıza e-posta göndermek.

Çalışma Döngüsü

1. LCD Panel karşı çekme: fiyat doğrulandıktan sonra 3 gün içinde.
Örnek: Çizim onayından yaklaşık 18 gün sonra (Tam ulaşım yöntemlerine, varış noktasına, standart veya özel tasarım ürünlerine tabi olmalıdır).
Kitlesel üretim: numune onayından yaklaşık 22 gün sonra (Tam nakliye yöntemlerine, varış noktasına, standart veya özel tasarım ürünlerine tabi olmalıdır).

2. LCD Modülü karşı çekme: fiyat onaylandıktan sonra 3 gün içinde.
Örnek: Çizim onayından yaklaşık 20 gün sonra (Tam nakliye yöntemlerine, varış noktasına, standart veya özel tasarım ürünlerine tabi olmalıdır).
Kitlesel üretim: numune onayından yaklaşık 25 gün sonra (Tam ulaşım yöntemlerine, varış noktasına, standart veya özel tasarım ürünlerine tabi olmalıdır).

3. Yanıtlama sipariş formu: 3-4 iş günü

4. Şikâyetlerin cevaplanması: 5-10 iş günü

İş süreci
1. Adım: Fiyat Adımı

Adım 2: Örnekleme için Adım

3. Adım: Kitlesel Üretim Adımı

4. Adım: Hizmet için Adım