Profil

Blaze Display Technology Co., Ltd., 1982 yılından bu yana, profesyonel LCD araştırmacı, Tasarımcısı, üreticisi ve Blaze grup iştiraki görüntüler. Önde gelen teknoloji Sirketler biri olan meşgul LCD ekran alanı ve bir erken LCD ekran üreticileri Çin, bu 30 teknoloji deneyimini görüntülemek yıldan fazla.

Siyah beyaz ve renkli LCD ekranlarda Sunduğumuz: LCD paneller (TN, HTN, STN, FSTN, DSTN, CSTN türü), LCD modülleri (COB, dişli, COF, SMT, sekme türü), karakter LCD modül, grafik LCD modül, alfasayısal LCD modülleri, Segment LCD modül, Dot Matrix LCD modül, STN-LCD ölçü birimi, FSTN-LCD Mdoules, standart LCD modüller, özelleştirilmiş LCD modül, TFT LCD ölçü birimi, etkin matris OLED, pasif matris OLED ekran modülleri , Touchscreen göstermek, Backlight alet (özellikle içinde LGP dağıtıcısı, yakıt dağıtıcısı, petrol Dağıtıcı, gaz Dağıtıcı, debimetre, KWH metre, enerji sayaçları, su sayacı, gaz metre, akıllı metre), uygulama için saat & izle, telekomünikasyon, ev aletleri, endüstriyel denetleyicisi, araç ses sistemi, renk görüntüleme sistemleri ve diğer sanayi.

Güvenilir tedarikçisi olduğu kanıtlanmıştır, biz GE, Motorola, Philips, Itron gibi dünyanın her yerinden bazı büyük ölçekli elektronik üreticileri için yüksek kaliteli LCD ekran ürünler satmak. Günümüzde, Blaze ekran LCD göstermek ile ölçüm ve telsiz telefon ürünleri GE ve Motorola OEM üreticileri için sağlamaktadır. Ürünlerimiz dünya çapında vardır ve bunların çoğu satılan Japonya, Amerika, Eruope, Güney Kore, Tayvan, anakara Çin, Güneydoğu Asya, Hong Kong, vb için.

Tüm Toplam 73 mühendisleri (Araştırma enstitüleri lading onlardan 9) Blaze görüntülemek çok deneyim alanında şimdiye kadar değişen ihtiyaçları yanı sıra bize yüksek kalitede sağlamak için sigortalanması bizim müşterileri karşılamak sağlayan bize araştırma, geliştirme, tasarlama ve zaman zaman üreten desteklemek için ekran ile donatılmış LCD ekran ürünleri en düşük maliyetle.

Üretim kaynakları ve teknoloji derinliği ile Blaze ekran LCD ekran ürünleri için her müşteri hizmet ve tam güvenilirlik, kalite bir rekabet onların gereksinimlerini karşılamak iyi hazırlanmış. Kalite güvencesi programı Ayrıca, Blaze ekran hangi ISO 9001: 2000 belgesi alınan yapılır.

Onun Shenzhen bürosundan Blaze görüntü onun müşterileri ile yakın temas içinde tutmak için ve hızlı bir şekilde değişen ihtiyaçlarını ürün özellikleri ve teslim zamanlamaları için tepki için yapabiliyor. Ayrıca whaterver olarak de müşterinin stok yönetimi programı yerine getirmek için sevk irsaliyelerini merkez.

Güçlü ve uzun vadeli ilişkiler müşteriler ile bizim tedarik zincirinin diğer ortakları aracılığıyla plan ve özelleştirilmiş ürün ve maliyet etkin çözümler günümüzün hızlı tempolu dünya çapında iş ortamında yürütmek.