Profil

Blaze Display Technology Co, Ltd, 1982 yılından bu yana, profesyonel bir LCD Ekran Araştırmacı, Tasarımcı, Üretici ve Blaze Grubu'nun iştiraki. LCD Ekranlar alanında ve Çin'deki en eski LCD Ekran üreticilerinden birinde yer alan önde gelen Yüksek teknoloji işletmelerinden birisi olmak, 30 yılı aşkın görüntüleme teknolojisi deneyimine sahiptir.

Monokrom ve Renkli LCD Ekranlar sunuyoruz: LCD Paneller (TN, HTN, STN, FSTN, CSTN Tipi), LCD Modülleri (COB, COG, COF, SMT, TAB Tipi), Karakter LCD Modülleri, Grafik LCD Modülleri, Alfanümerik LCD Modüller, Segment LCD Modülleri, Dot Matrix LCD Modülleri, STN-LCD Modülleri, FSTN-LCD Mdoules, Standart LCD Modülleri, Özelleştirilmiş LCD Modülleri, TFT LCD Modülleri, Aktif Matrix OLED, Pasif Matrix OLED Ekran Modülleri, Dokunmatik Ekranlar, Uygulama için Arka Işık Saat Ölçer, Telekomünikasyon, Ev Aletleri, Endüstriyel Kontrol Ünitesi, Araç Ses Sistemi, Elektrikli Ev Aletleri, Elektrikli Süpürge, Elektrikli Su Alma Cihazı, Renkli Ekran Sistemleri ve diğer endüstriler.

Güvenilir bir tedarikçi olduğu kanıtlandığı üzere, GE, Motorola, Philips, Itron gibi dünyanın her yerinden bazı büyük ölçekli elektronik üreticilerine yüksek kaliteli LCD Ekran ürünleri satıyoruz. Günümüzde Blaze Display, GE ve Motorola OEM Üreticileri için ölçme ve kablosuz telefon ürünleri ile LCD Ekranlar sunmaktadır. Ürünlerimiz dünya çapında olup, çoğu Japonya, Amerika, Eruope, Güney Kore, Tayvan, Çin, Güneydoğu Asya, Hong Kong, vb. Için satılmaktadır.

Blaze Display'de, 9'u yanaşma araştırma enstitülerinden toplam 73 mühendis, zaman zaman değişen müşterilerimizi karşılamamıza olanak tanıyan araştırma, geliştirme, tasarım ve üretmede bizi destekleyecek çok sayıda görüntüleme tecrübesine sahiptir. en düşük maliyetle yüksek kaliteli LCD Ekran ürünlerini tedarik etmemizi teminat altına alıyor.

Üretim kaynakları ve teknolojinin derinliği ile Blaze Display, LCD Ekranı ürünleri için her müşteriye hizmet vermeye ve güvenilirlik, kalite ve rekabet etme gereksinimlerini tam olarak karşılamaya hazır. Blaze Display'de ISO 9001: 2000 sertifikası alan bir kalite güvencesi programı da yürütülmektedir.

Blaze Display, Shenzhen ofisi aracılığıyla müşterileri ile yakın temasta bulunabilmekte ve ürün özelliklerine ve teslimat programlarına yönelik değişen gereksinimlerine hızlı bir şekilde tepki verebilmektedir. Ayrıca, müşterinin envanter yönetimi programını iyi yerine getirebilmek için gönderileri nakliye olarak gönderebiliriz.

Müşterilerimiz ve tedarik zincirimizdeki diğer ortaklarıyla olan güçlü ve uzun vadeli ilişkiler sayesinde, günümüzün hızla tempolu dünya çapındaki iş ortamında özelleştirilmiş ürünler ve düşük maliyetli çözümler planlıyor ve yürütüyoruz.