Hakkımızda

Blaze Display Technology Co, Ltd, 1982 yılından bu yana, profesyonel bir LCD Ekran Araştırmacı, Tasarımcı, Üretici ve Blaze Grubu'nun iştiraki. LCD Ekranlar alanında ve Çin'deki en eski LCD Ekran üreticilerinden birinde yer alan önde gelen Yüksek teknoloji işletmelerinden birisi olmak, 30 yılı aşkın görüntüleme teknolojisi deneyimine sahiptir.

Monokrom ve Renkli LCD Ekranlar sunuyoruz: LCD Paneller (TN, HTN, STN, FSTN, CSTN Tipi), LCD Modülleri (COB, COG, COF, SMT, TAB Tipi), Karakter LCD Modülleri, Grafik LCD Modülleri, Alfanümerik LCD Modüller, Segment LCD Modülleri, Dot Matrix LCD Modülleri, STN-LCD Modülleri, FSTN-LCD Modülleri, Standart LCD Modülleri, Özelleştirilmiş LCD Modülleri, TFT LCD Modülleri, Aktif Matrix OLED, Pasif Matrix OLED Ekran Modülleri, Dokunmatik Ekranlar, Uygulama için arka ışık Saat Ölçer, Telekomünikasyon, Ev Aletleri, Endüstriyel Kontrol Ünitesi, Araç Ses Sistemi, Elektrikli Ev Aletleri, Elektrikli Süpürge, Elektrikli Su Alma Cihazı, Renkli Ekran Sistemleri ve diğer endüstriler.

Güvenilir bir tedarikçi olduğu kanıtlandığı üzere, GE, Motorola, Philips, Itron gibi dünyanın her yerinden bazı büyük ölçekli elektronik üreticilerine yüksek kaliteli LCD Ekran ürünleri satıyoruz. Günümüzde Blaze Display, GE ve Motorola OEM Üreticileri için ölçme ve kablosuz telefon ürünleri ile LCD Ekranlar sunmaktadır. Ürünlerimiz dünya çapında olup çoğu Japonya, Amerika, Avrupa, Güney Kore, Tayvan, Çin, Güneydoğu Asya, Hong Kong, vb. Için satılmaktadır.

Blaze Display'de, 9'u yanaşma araştırma enstitülerinden toplam 73 mühendis, zaman zaman değişen müşterilerimizi karşılamamıza olanak tanıyan araştırma, geliştirme, tasarım ve üretmede bizi destekleyecek çok sayıda görüntüleme tecrübesine sahiptir. en düşük maliyetle yüksek kaliteli LCD Ekran ürünlerini tedarik etmemizi teminat altına alıyor.

Üretim kaynakları ve teknolojinin derinliği ile Blaze Display, LCD Ekranı ürünleri için her müşteriye hizmet vermeye ve güvenilirlik, kalite ve rekabet etme gereksinimlerini tam olarak karşılamaya hazır. Blaze Display'de ayrıca, ISO 9001: 2000 sertifikasına sahip bir kalite güvencesi programı uygulanmaktadır. Blaze Display, Shenzhen ofisi aracılığıyla müşterileri ile yakın temasta bulunabilmekte ve ürün özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre değişen ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilmektedir. teslimat çizelgeleri. Ayrıca müşterinin envanter yönetimi programını tam olarak yerine getirmek için ne gibi temellerde gönderiler gönderebiliriz.

Müşterilerimiz ve tedarik zincirimizdeki diğer ortaklarıyla olan güçlü ve uzun vadeli ilişkiler sayesinde, günümüzün hızla tempolu dünya çapındaki iş ortamında özelleştirilmiş ürünler ve düşük maliyetli çözümler planlıyor ve yürütüyoruz.